נאום תגובה למחאה מפי ראש ממשלה ציוני חזק

אזרחי ישראל שלום, אני מקווה ששלומכם טוב!

הקדשתי מחשבה רבה לקטע הזה לפני שהתיישבתי לכתוב אותו. צפיתי בכם הקיץ ולבי התרחב מגאווה. ראיתי אתכם מתקהלים, ראיתי אתכם נזכרים שכל ישראל ערבים זה לזה, שמעתי את שוועתכם, בני עמי. שמעתי את קולותיכם הצודקים, שמעתי וראיתי את מחאתכם המכובדת. מעולם לא הייתי גאה כל כך להיות ישראלי.

ולכן, עוד בימים שבהם הארץ געשה, השתקתי את חברי ויועצי, ידידי, תורמי, לוכחי פנכתי ולוטפי רעמתי, ושילחתי אליכם את הוועדות. את חיים שני ואת מנו טרכטנברג, נעימים, נאמנים, מאמינים, תמימים, זקופי גו ואידיוטים, שיציעו לכם איזה צרור של הצעות להשקיט בו את האש שלכם. הבטחתי אז ואני עדיין עומד מאחורי המילה שלי (אחת שתיים שלוש! חה חה חה), לקיים את המלצות הוועדות ככתבן ולשונן, או לפחות לנגב איתן את התחת. בימים אלה ממש יושבים טייקוני הארץ ויועציהם ושליחיהם ולוביסטיהם, ונקרעים מצחוק מהדרישות שלכם ומההמלצות של הוועדות. כמו כן הקמתי השבוע ועדה שבוחנת העלאה דחופה של מחירי הקוטג'.

לפיכך, אזרחי ישראל היקרים, הגיעה העת לענות לכם, בשמי ובשם שרי וח"כי ופקידי ודירקטוריוני ועובדי המאוגדים ובעלי ההון המקיפים אותי. שמענו אתכם, אנחנו מסכימים אתכם, אנחנו תומכים בכם ולכן נזיין לכם את האמ-אמא של הצורה, יה שמאלנים כולרות. תמותו.

על הקריאה שלכם לצדק חברתי אני רוצה לומר: תעבדו תעבדו תעבדו, אפסים. אתם משתתפים בלוטו הקפיטליסטי הגדול, שבו אחד או עשרה מכל מיליון זוכים בהגרלה פעם בחודש או שנה, ויוצא ממעגל העבדות. המשיכו לעבוד! המשיכו לשלוח את הפתק ואולי האופציות שלכם יהיו שוות משהו. סביר להניח שהם יספיקו כדי להחזיר את ההלוואה הבאה, אבל היי – לפחות אתם משתתפים בלוטו הגדול. תגידו תודה שאתם לא בעזה. אני לא שומע את הערבים בעזה קוראים לצדק חברתי! מוות לערבים! מוות לצדק החברתי!

*הפסקה למחיאות כפיים*

אזרחי ישראל היקרים, שמעתי את קריאתכם לשוויון וצדק בהחזר חובות ולפירוק הריכוזיות, ואני תומך בה בכל לבי. אבל אני מזכיר לכם שיש להחריג כמה בעלי עסקים יקרים מהעניין הזה, כי הם ציונים יקרים ואני רוצה בטובתם הרבה יותר מכפי שאני רוצה בטובתכם, כלבים.

אז במטותא מכם, הסירו ידיכם מדודי וייסמן ומנוחי דנקנר, מיצחק תשובה ומשרי אריסון, מאילן בן דב או מכל איש עסקים אחר שחייב לכם כסף חלילה. ושמרו על שלטון החוק כשאתם נאבקים ביוקר המחיה ולמען צדק תעסוקתי, כי אם לא, אז נעיר את השופטים בבית הדין לעבודה. ואם הם לא יתנו את הצווים שביקשנו, נעיר את החבר'ה של מג"ב במקום.

ואתם לא תאהבו את זה, אזרחים יקרים. וכשמכה אתכם שוטר, אזרחים שלי, אל תשכחו שהם רק עושים את עבודתם, והם ציונים נאמנים. ואם לא טוב לכם פה – אתם יכולים ללכת לעזה. אני לא רואה אף אחד הולך לעזה! אז טוב לכם או לא טוב לכם? מוות לערבים! בוז לצדק החברתי! מוות לשמאל הקיצוני!

*עוד הפסקה לטובת קריאות "היידה ביבי" קצובות של חניכי הביבי-יוגנד*

צדק חברתי, אזרחי ישראל, זה כשאנחנו יוצאים למלחמות צודקות נגד אויבים מרושעים. צדק חברתי זה כשאתם שוברים את גבכם למען מכונת המלחמה היהודית הגאה! צדק חברתי זה כשלוקחים מכם, גברים ונשים עמלים, ונותנים ליזמים מקורבים ולסוחרי נשק (סליחה, אלופים במיל'), שלא יעזבו חלילה את הארץ. צדק זה כשמבזים גר ויתום ואישה. צדק זה הפרדה באוטובוסים, זה מחיקת נשים משלטים, זה השתקתן בטקסים בצבא. כל יהודי נאמן יודע שלהיזכר בחנה סנש צונחת זה מחרמן ולכן יש לאסור את זה. צדק זה כשרומסים עם אחר בשם אלוהי הביטחון הציוני. זה צדק! ואל תבלבלו את היוצרות עם שלטים וקופירייטרים שמאלנים בוגדניים.

ולכן, אזרחי ישראל, אחרי שהקשבתי לכם רוב קשב כל הקיץ הזה, שילחתי בכם את היריב לוינים ואת הפאינות קירשנבאומים ואת הדני דנונים ואת המאיר שטריתים ועוד אי אלו עילויים של קיצוני מרכז ומרכזי קיצון וימין מתון וכובש נאור, כדי שיכו בכם בעקרבי חוקַי. ולכן, אזרחי הקוראים לצדק, ממחר אל לכם להתקהל, וממחרתיים אל לכם לגייס כסף לעמותה שלא אישרתי, ומהשבוע הבא אל לכם לומר את דעותיכם בפומבי, ומהחודש הבא אל לכם להקשיב לקרן נויבך טוענת את טענת החלשים או לצפות ברביב דרוקר ומיקי רוזנטל מתחקרים את השבעים והשמנים. פה זה הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, אזרחי ישראל, ואני לא אתן לכם לפגוע בה! לא לכם ולא לאף שמאלני!

זיכרו את האביב של פראג, אזרחי ישראל. זיכרו את כיכר טיאננמן. זיכרו את תור הזהב של רבין. זיכרו את ימי הצדק, את ימי הפרח והאהבה. זיכרו את סן פרנסיסקו של 68. ועכשיו התעוררו, אזרחי ישראל, ערימה של מתרוממים ופייגעלך יפי נפש, ותחזרו להתנהג כמו כבשים. אנחנו עם קטן מוקף אויבים, אזרחי ישראל, ואנחנו זקוקים לכם עניים, מרוטים, מפוחדים ומטומטמים, כדי להמשיך להתקיים כמו תמיד, אז אל תתעסקו אתי אזרחי ישראל. אל תתעסקו אתי. יש לי 80 מיליון איראנים לעצבן עד שהם יואילו לירות עלינו איזה סקאד שיצדיק התקפה יהודית צודקת וכוללת, אז אל תתעסקו אתי.

אחרת עוד אשלח בכם גם את איווט וכולכם תתגעגעו לימים האלה.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • firebladejunky  ביום 21 בנובמבר 2011 בשעה 17:15

  וואלה, את הקול שלי היית מקבל בקלפי, בין אם בצורת פתק ובין אם בשירה ומחולות.
  צוף לראשות הממשלה. Whip 'em

 • שלומית  ביום 22 בנובמבר 2011 בשעה 0:04

  מצויין

 • אלי א.  ביום 22 בנובמבר 2011 בשעה 20:28

  כשקראתי חשבתי שזה בדיוק מה שעובר לו בראש.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)  ביום 23 בנובמבר 2011 בשעה 8:05

  הכל אמת לאמיתה

 • פראג הסטוריה  ביום 27 בנובמבר 2011 בשעה 22:55

  זכרו את האביב של פראג…
  לקח להם מאות שנים, מלחמות אין ספור מאבקים מול הרוסים ומול גרמנים אבל בסוף גם הפראגים והצ'כים קבלו את שמגיע להם.
  אולי גם אנו נזכה יום אחד

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: