אצלנו בשמאל הקיצוני (וידוי)

אצלנו בשמאל הקיצוני, ברמת אביב וכפר שמריהו, אלוהים מת מזמן. אנחנו קמים בבוקר, ובמקום להניח תפילין אנחנו מגלגלים על הלשון פסוקי קוראן, ומתפייטים על כמה הומני האיסלאם. וגם כן אנחנו אומרים הומני ומילים לועזיות. ססססאמא שלנו הזונה.

אצלנו בשמאל הקיצוני, בהרצליה פיתוח ובצפון תל אביב, כשנולדים ילדים – ולא נולדים הרבה. אנחנו שונאים ילדים – ישר אנחנו שרים להם את האינטרנציונאל, ומספרים להם על עמי ותמי. רק שבמקום מכשפה יש שם את יובל שטייניץ, או ביבי.

אצלנו בשמאל הקיצוני לא עובדים. אנרכיסטים לא צריכים לעבוד. אנחנו משכירים את הדירה בבאזל, של הסבתא שלא מתה בשואה, ויוצאים להפגנה נגד מחירי הדיור. ואז קונים עוד נכס, אם ההפגנה נגמרת מוקדם. אנרכיסטים גועל נפש. קומוניסטים בעלי הון גזלנים.

אצלנו בשמאל הקיצוני מבקרים את הכושים בגינת לוינסקי, ומביאים להם קופסאות של גפילע פיש, כי חבל על הסיר. ושיחזירו את הקופסאות, אתם שומעים? שווערצע חייעס.

הכי אנחנו שונאים, בשמאל הקיצוני, את מדינת ישראל, כי אנחנו שולטים בה בחוטים ארוכים. יש לנו בכיס דנקנרים ורובינשטיינים וזלצמנים ועוד אשכנזים, שישמנו את מי שצריך לשמן כדי שנישאר עשירים ושמנים. גועל נפש של מדינה.

אצלנו בשמאל הקיצוני כולם אשכנזים. ואם יש מזרחי, אז זה אחד עם סבתא ערביה וסבא קוזאק, ששונא את המזרחים עוד יותר משהוא שונא את עצמו.

אצלנו בשמאל הקיצוני שונאים חרדים, כי אין להם דיאודורנט וכי הם לא משתמטים מהצבא מטעמי מצפון, כמונו.

אנחנו שונאים גם את הצבא, אצלנו בשמאל הקיצוני, כי הוא אוכל את התקציב של התמיכה של המפעלים שלנו. וגם כן כי בצבא אין דיאודורנט.

ומזרחים, אנחנו שונאים באבו-אבוה כאן בשמאל הקיצוני. שוורצע חייעס. קיינה נימוס, קיינה תרבות. פרחות וערסים. ושיתביישו בבגדים שלהם ובמוזיקה שלהם ובאובר דרפט שלהם ובשכונות שלהם ובפריפריה שלהם. וזין ניתן להם להשתלב בתנועה.

אנחנו שונאים את עצמנו בשמאל הקיצוני. ובצדק. כל כך יפה פה, בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, מדינה מוקפת אויבים, מולדת שחזרנו אליה אחרי 200 שנות. ואנחנו כל כך מכוערים. איך לא נשנא את עצמנו?

ואת המשטרה אנחנו גם כן שונאים. ככה להרביץ לתל אביבים טובים כשיש כל כך הרבה מתנחלים וחרדים וערבים וסודנים להרביץ להם?

איך אנחנו לא מתביישים, אצלנו בשמאל הקיצוני? איך? איך אנחנו בכלל מעזים לפצות פה? מוטב שנמות! זבלים שאנחנו. ככה לאהוב ערבים. וסודנים. ולשבור חלונות בבנקים הטובים. ולשיר שירים של אריק אינשטיין. גועל נפש של שם משפחה, אינשטיין. הוא יהודי בכלל?

אנחנו צריכים להביא את הסודנים אלינו לשכונות של השמאל הקיצוני. ואת החמאס והג'יהאד האיסלמי. את הרוסים. את הקזאחים. את הטטרים. את הגרוזינים. את הפרסים. את הקטיושות. את הסקאדים. את הגראדים. את הפריפריה. את הטיל האיראני. את כולם אנחנו צריכים להביא לפנטהאוזים של השמאל הקיצוני. שיראו מה זה ושיאכלו חזיר כמונו, הנבלות. שנסבול.

צריך לטפל בנו, אנחנו מהשמאל הקיצוני. צריך לטפל בנו כאן ועכשיו. וחבל שהגרמנים לא גמרו את העבודה. לא שאנחנו משווים, כן? ואנחנו מתביישים שככה אנחנו צוחקים על השואה ומבזים אותה. מוות לשמאל הקיצוני, אנחנו אומרים לכם. רק מוות. כאן ועכשיו. רק כוח אנחנו מבינים.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יורי  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 0:14

  אווו מכה מתחת לחגורה אחי, מקווה שמאחורי הציניות האנשים הנכונים עדיין יבינו את הרמז

 • גלית א'  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 1:22

  אתה מתכוון לסמול, לא? הם הרי שכחו מה זה להיות יהודים.

 • איתמר  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 10:40

  בשמאל הקיצוני אוהבים להיות קורבנים.
  אין להם בעיה לפעול נגד החוק ולקדם הפרעות סדר, לבכות שהמשטרה פועלות ואז להתלונן שהם קורבנות המערכת.
  אין להם בעיה לפעול בגלוי נגד הממשלה הנבחרת, ואז לבכות שהם לא זוכים לאהדה ועוד מכנים אותם מהפכנים..
  http://itamars.wordpress.com/2012/06/26/comosociomod/

 • איתמר  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 10:41

  🙂
  כתבתי קורבנים במקום קורבנות …

  • ygurvitz (@ygurvitz)  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 11:16

   וכתבת הפרעות במקום הפרות. זה בסדר, יהודים גאים הם בדרך כלל גם עילגים.

   • tsoof  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 11:25

    גורביץ, איתמר, בואו לא נעשה פה את זירות הקטטות האלה. זה אתר עדין ותרבותי.

    טוב בסדר, לא תרבותי. רק עדין. ונכון, גם לא מי יודע כמה עדין.

    אבל בכל מקרה, אנא וגומר.

   • ההוא  ביום 27 ביוני 2012 בשעה 1:10

    ואת זה כותב האיש שבכל פוסט שלו יש כחמש טעויות הגהה שהמגיבים טורחים לתקן לו וכל זה בפוסט שהוא כותב ובודק. שלא לדבר על כך שמדובר באדם שמקצועו כתיבה.
    נו, חוזרים בשאלה אני בדרך כלל נוהגים לזרוק אבנים מבית הזכוכית שלהם.

   • tsoof  ביום 27 ביוני 2012 בשעה 1:13

    את התגובה הבאה בעניין הזה אני מוחק. תעשו את זה במקום אחר.

 • שמעון בר  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 12:30

  זה יהיה ארוך, כי פרובוקציות גורמות לי להאריך (לך אל פרויד ותבין.
  -אם אלוהים מת מזמן, את זה כבר ניצ'שה גילה,מדוע אתה מציע לשנן פסוקי קוראן, של אותו אלוהים,רק מתורגם מערבית? שפינוזה טוב יותר,לטעמך. הוא הוכיח כי…אין אלוהים.יש טבע וחוקיו.את האלוהים בראו הרבנים והכוהנים והנביאים (שאפילו התיימרו לדבר עם ההמצאה שלהם),תלמידיו של ישוע,כמרים,אימאמים.כול אותם שנזקקו לו, לאלוהים ,על מנת לשלוט בהמוני הבערים…שצרכו אותו..פשוט שיווקו מוצר לסיפוקו של צורך.
  -אנחנו בהרצליה, לא פיתוח,זו הישנה,לא שונאים ילדים. אנחנו מתרחקים מהם. מה רע בלהתרחק ממטרד,שנולד מן הצורך האמהי להגשים עצמו ולהתחרט למחרת ,בבוקר?
  -אצלינו ,בשמאל הקיצוני,אנחנו עובדים קשה ולצערינו איננו אנרכיסטים. נסיתי בבחרותי,אבל…
  אנרכיזם הוא סיגנון יקר.לי לא היה מי שיממן.
  -אנחנו שונאים את מדינת ישראל שלהם. זו שהיתה שלנו עד 1977. הם סילקו אותנו והותירו לנו גטו בין כפר סבא,רעננה,הרצליה,צפון תל אביב ורמת השרון. שמעתי שנותרה לנו ,ביבנה "בנה ביתך" עוד "מצדה" אחת.
  -לא כולנו אשכנזים. יש גם ספרדים,ורבים. אני אחד כזה,שחזר ממסע שורשים, שהחל בעיירה קטנה בין סלמנקה למדריד. המשיך לליסבון ומשם גורש לאמשטרדם. משם המשיך לנירנברג. שהה שם כ200 שנה והמשיך לסופיה (כך ניצל בשנות המלחמה.). לאורך כול המסע שמר על "טוהר ספרדיותו".מה שאי אפשר לומר על אף לא אשכנזי אחד.
  -אינני שונא חרדים,הם פשוט אינם רוצים בי. ריח המשי אינו מפריע לי,מה גם ,שאותם שאינם מתגלחים,אינם משתמשים בו.
  -אפרופו חרדים…את הצבא איני שונא…אני הצבא.
  -אשר למזרחיים. לינקולן כבר התייחס לכך "…ראה עד כמה האלוהים אוהב את האנשים הפשוטים…ראה באילו כמויות יצר אותם". אבל הרי כבר הסכמנו שאין אלוהים,ולכן אין אנשים פשוטים
  ואין מזרחיים.
  -לא מבין את ההמון הבינלאומי שאתה מביא אל "הפנטאוז" שלי.אצלי יש בקושי מקום לי ולבת זוגי והיא מבסרביה,בכלל.

  • tsoof  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 12:54

   לפרקים, אני מציע לא לקרוא אותי ברצינות יתרה, אול לחילופין, להרהר בדבקות שבה אנחנו שונאים, שמאלנים או ימנים, אשכנזים או מזרחים. כולם. מזכיר לי משפט של רומן גארי שאשתמש בו בפוסט אחר בקרוב:

   "לא נתחיל להתווכח אם זה 'הם', 'אני', 'הוא', 'שלנו', או 'האחרים', חביבי. זה תמיד 'אנחנו'"

 • שמעון בר  ביום 26 ביוני 2012 בשעה 17:28

  האמת היא ,שאני קורא אותך ברצינות…משום שאני נהנה. דיאלוג איתך,הוא כמו משחק פינגפוג של מקצוענים. הכדור ,לעולם אינו נוחת אל מחוץ לשולחן, רוב הזמן באוויר.
  אמת שבלוגרים אינם מאריכים, ובכלל האנטרנט מעדיף קיצורים. אבל אתה רציני,כך גם אני. רצינות תובעת הרבה מילים,שורות ארוכות. תודה.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)  ביום 27 ביוני 2012 בשעה 0:20

  אז זהו , שרק שמאלני קיצוני יכול להבין את זה…
  מזל שהבנתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: