אדוני שר האוצר, איפה הכסף של ניצולי השואה?

תגיד לי, אדוני שר האוצר, יפה הבלורית והתואר, לבן השיניים המחייך מאוזן לאוזן כמו ג'ריקן קרוע, יש לי רק שאלה אחת קטנה. ואני אשאל אותך את השאלה הזו, ברשותך, תוך אזכור של אביך, שאולי היה יהודי נרגן ומעצבן למדי, אבל גם היה ניצול שואה.

תגיד לי אדוני שר האוצר, איפה הכסף? איפה ה-500 מיליון שקל שהעברת לניצולי השואה?

כי אני קורא הבוקר בעיתון, אדוני שר האוצר, שמתוך "500 מיליון השקליםשהעברנו לניצולי השואה," עוד לא הגיע ולו שקל אחד, אדוני שר האוצר. אז תרשה לי לשוב ולשאול אותך, אדוני שר האוצר, איפה הכסף? תקוע בדואר? השליח בדרך? מחכה לחתימה של הנהלת חשבונות? תקבלו אותו שוטף + כבר 2013 ואתם עוד לא מתים? איפה הכסף, אדוני שר האוצר?

לעזאזל, האיפה הכסף הזה נשמע לי מוכר.

מסתבר שהארגונים הפופוליסטיים והאנרכיסטים של ניצולי השואה מסבירים ש-100 מיליון שקל יגיעו בעוד חצי שנה. את היתר יאשרו, אולי, כנראה, בסוף שנת 2014. 400 מיליון שקל. כמה ניצולי שואה מתים כל שנה? 10,000? 12,000? שנשתמש בכסף לשימור גופותיהם? או שאולי נשתמש בו לטובת קמפיין שמסביר איך שר האוצר של מדינת ישראל שכח אותם לפני שמשפטי הרהב שלו הספיקו לעזוב את שפתיו?

אני חייב להעיר לך, אדוני שר האוצר, אם אתה שומע שם למעלה, במסגרת ההצגה הגדולה שאתה מנהל. אם אתה מצליח לעתים להטות אוזן לקהל. ניצולי שואה זה כמו שוויון בנטל, אבל לא בדיוק. על שוויון בנטל אפשר לדבר לנצח. להתרברב ולהתקשקש ולעשות נעים לעצמך ולארבעה אידיוטים שמאמינים לקשקוש הזה. זה לא באמת מזיק. זה כמו ילדים שיכורים בפארק שעושים רעש ומפריעים לציבור. אם אתה חייב אז תמשיך.

אבל ניצולי השואה הם לא בדיוק כאלה. הם מתים. 1,000 בחודש הם מתים. שלושים ביום. מתים בעוני, במחסור, בתנאים מחרידים. לפעמים התנאים האלה קצת מזכירים דברים שכבר קרו להם בעבר. כל יום הם מתים. כמו זבובים. והם אשכרה צריכים שמישהו ידאג להם. שמישהו ייצג אותם. שמישהו יקיים את ההבטחות שלו.

אז בחייאת דינאק, אדוני שר האוצר, מלך ישראל, אדון היקום, בחייאת דינאק, אם אתה לא רוצה לעזור, לפחות אל תעשה כאילו אתה כן. לפחות במקרה של ניצולי השואה, של נעליך וסתום את הפה. תמשיך לדפוק אותנו, אבל להם תניח. הם סבלו מספיק. אל תעזור.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

  • ido2267  ביום 8 ביולי 2013 בשעה 17:20

    והכי יפה שהוא כתב בזמנו מאמר על כך שאם אולמרט היה ראש ממשלה ראוי לשמו הוא כבר היה עומד "בפנים אפורים מזעם" וצועק על מי שצריך שהכסף יגיע כבר ובלי שום תירוצים.

  • שמעון  ביום 9 ביולי 2013 בשעה 6:03

    אם יחקור ,אותו שר אוצר, לאחר הבחירות…את ששאל ,אותו כוכב טלוויזיה ,לפני הבחירות, הוא ימצא את הכסף. לא אצל מעמד הביניים, שהוא נושא "טיפולו" המידי. הוא ימצא אותו אצל הביורוקרטים, או אצל הטייקונים הציבוריים. שהם המתעשרים מעשיית רווחי שואה. מהם הגיע,שם שורשיו ולמענם בחר בו מעמד הביניים.

טרקבאקים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: