האמת מאחורי הקרן החדשה לישראל

שמעו סיפור.

חבר שלכם סחבק הוא בן אדם חיובי שתורם לחברה ולכלכלה בישראל. וגם כן לביטחון. לפחות בימים שבהם יש לו ביטחון. למה חבר שלכם סחבק ככה חיובי ותורם, אתם שואלים? נו, כי ככה סחבק למד בטקסים של ט"ו בשבט בסבנטיז. וגם כן בימי השואה וימי הזיכרון, שבהם למדתי שאם אתה חתיכת נפל ולא נפלת במהלך שירותך הצבאי ומלמלת "אוהב אותך ארץ ישראל חיים של סחבק" בנשימותיך האחרונות, לפחות תתרום לחברה ולכלכלה פה בארץ. ולביטחון גם, אם אפשר.

בקיצור, סחבק יוצא הבוקר מהבית לתרום למען שלומה ובטחונה של ישראל, וגם כן למען הכלכלה והחברה. וככה, כמו שאני מתחיל לתרום תרומות ולהביא תועלת, שקל פה שקל שם, דונם פה דונם שם, אולי יש עוד איזה משפחה שתשובה לא פינה או איזה שארית חוב שמוטי זיסר לא שמט, וסחבק יכול לבוא ולעזור להם ולהיות אזרח מועיל, ככה, כמו שאני תורם, באה הקרן החדשה לישראל וחוסמת אותי בדאבל פארקינג.

עכשיו, אל תבינו לא נכון. אני בעד דמוקרטיה ושלטון החוק וכולם שווים בעיני השם יתברך כפרה עיניים של סחבק אין עוד מלבדו. אני אפילו חושב שצריך לתת לשמאלנים להתבטא לפני שנכנסים באמ-אמא שלהם ואונסים את הבת שלהם עם סודני, כושילאמא שלהם, זונה של ערבים פונדמסטליסטים. באמת, הנה, גם יאיר לפיד תורם למרות שהוא שמאלני ואמא שלו זונה של החמאס, לא ככה?

אבל עם הקרן לישראל החדשה זה עובר כל גבול. לא יכול להיות שאנשים יתרמו כל החיים למען הכלכלה והחברה, ותבוא ככה קרן לישראל החדשה ותמשוך את השטיח מתחת לרגליים. וכל יום זה ככה. נגיד, ב-15 בחודש? כל חודש? הקרן לישראל החדשה עומדת לפני בתור בדואר. וכשאשתו של סחבק עושה תריסים? הקרן החדשה לישראל עושה את הגשם הזה עם האבק שעושה לסחבק אסטמה ולאשתי התמוטטות עצבים.

וכל הזמן, כל הזמן זה ככה. מכירים שמכבי משחקת ביום חמישי לפני כניסת השבת ומפסידה ליוונים בחנוכה? מי מממן את היוונים? נכון! הקרן החדשה לישראל. ושאתם מתקשרים לסלקום ועונה לכם נציגת פניות ציבור ערביה זונה שקוראים לה אנואר? מי לקח אותה לעבוד ולקחת את העבודה של בנות ישראל הכשרות? נכון! החדש הקרנה לישראל גם כן! וכשערבי מניאק מדבר עם רוסיה זונה שעושה כאילו היא יהודיה אבל לא באמת יהודיה שעובדת איתו בסופר, מי אומר לו מה להגיד לה? נכון! הקרן החדשה לישראל!

וגם כן הנכדה הגרושה של רבין, כושילאמא שלה.

בקיצור, אני יוצא מהאוטו עם כוונות שלום בלב ולום ביד והולך להיכנס באמ-אמא של הקרן, ואז אני שומע שאנשים אומרים שבוגי יהלום, שהוא גם כן גנרל וגם כן רמטכ"ל וגם כן מצביא צבאי שעוד לא היה כמותו שאומר לשמאלנים ולאמריקאים את האמת בפנים, אני שומע שבוגי שלנו התנצל בפני האמריקאים? ולמה התנצל? בגלל ההדלפות של הקרן החדשה לישראל!

עוד יותר התחממתי, הרמתי את היד עם הלום, וכמו שאני מוריד את השמיר הראשון, אני שומע את רוז, זאתי הזונה הפיליפינית הלסבית שמתעללת במתנחלים זקנים בערוץ 2, שרה הוי ארצי מולדתי, ותופסת את המקום של מירי אלוני השרמוטה יפת הנפש בנחלת בנימין.

מרוב ההתרגשות של להיכנס בקרן החדשה לישראל וברוז ומילי אהרוני לא ידעתי מה לעשות, אז התיישבתי בספספספלים הקטנים האלה שחולדאי הבן זונה השמאלני (באמת שהוא עושה עבודה יפה! כל הכבוד לו, רק חבל שהוא טייס שמאלני בוגדני) בנה בכניסה לשוק ונשמתי עמוק עמוק את האוויר הצח שיש אחרי שקו 4 עובר וחשבתי אולי נכתוב תג מחיר עם קטשופ על איזה חנות מיצים בשינקין. אבל כמו שאני מגיע לשמה אני רואה שהלך הדוכן מיצים ובמקומו עומדת חנות של כיסויים ורודים לאייפון של הומואים במימון הקרן החדשה לישראל, ועל המסך של הטלוויזיה של החנות ג'ון קרי ההומו המשיחי יורד מהמטוס.

נשמתי עמוק עמוק וחשבתי לעצמי "סחבק, אל תיתן להם להיכנס לך לראש, לשמאלנים. זה כל מה שהם מחפשים". עד שחזרתי לאוטו, הקרן נסעה להפריע לפעילים אחרים למען החברה והכלכלה, אז דפקתי מוחטה לפנים של תינוקת אתיופית, והלכתי להפוך סירי מרק בלוינסקי. ככה זה פה בארץ ישראל. רק על עצמך ועל הקדוש ברוך הוא אפשר לסמוך.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: