אין עוד מאבק

בואו נשים את האמת על השולחן. מדינה יהודית זה טוב. זה טוב ליהודים וזה טוב לציונות וזה טוב לממלכה. מדינה דמוקרטית? זה הרבה פחות טוב. העניין של הדמוקרטית, בינינו, זה עניין של שמאלנים אנטישמים שמומנו על ידי תומכים גרמנים, וחבל להוסיף על כך מילים מיותרות.
יהודית זה זה טוב, דמוקרטית זה ממש לא. בדמוקרטיה יש איזונים ובלמים, יש תקשורת, תקשורת שחותרת תחת הממלכה. תקשורת שבמקום לעודד, במקום להשליך פרחים על מלך קיסרי הסולטאנים וזוגתו היפה, רוצה לא עלינו לדווח דיווחי אמת ו(כסו את אוזני העוללים, אנא מכם) אפילו לבקר את השלטון!
אני אגיד את זה שוב: תקשורת. שרוצה. לבקר. את. השלטון. כאחרון הבוגדים, כזרע הסכינים בגב האומה, כגייסות תומכי האויב. לבקר את השלטון! התקשורת! אכן כן, צלמים בהיכל וחזירים מעופפים בקודש הקודשים. ככה זה עם דמוקרטים.
יהודית זה טוב, דמוקרטית זה ממש לא. בדמוקרטית, אנא מכם, כסו את עיני הפעוטות, בדמוקרטית קמות פעילות ומוחות נגד ראש הממשלה. כן כן, ישמור אותנו השם הטוב מלשון הרע. פעילות. קמות. וזועקות את שוועת מתיהן העולה מן האדמה המורעלת. וראש הממשלה? מה בסך הכל הוא ביקש? מעט פרגון ותו לא. מה הפלא שמאבטחיו של מלך מלכי המלכים, אדון עולמנו המנהיג הטוב, כמעט מפצחים את גולגולתה של זו המוחה. ואיך יכול אדם רגיל, אדם מן המניין, אדם ככל האנשים כולם, לקום ולומר את אשר על ליבו לפני ירום הודו הקדוש בנימין הוא, הראשון לשמו, הבורא המיטיב? מה זה פה? דמוקרטיה?
יהודית זה טוב. דמוקרטית? לא יודע. לא נראה לי. בדמוקרטית קמים אנשים מן הרחוב, אבק אדם. טיפוסים הזויים מן השמאל הקיצוני הבוגדני הנאציונל סוציאליסטי, מרצחים בני מרצחים ועוזריהם כגון זו, המופרעת שעומדת בראשה של מיליציית המשפט, ומוחים את מחאת הרשות השופטת, הבולמת ומאזנת (ורק לעתים רחוקות עד מאוד) את המחוקק והמושל. אכן כך, בת האשפתות הזו נושאת את קולה מול בת האלים איילת נוראת ההוד. ככה זה עם הדמוקרטים. לא משנה כמה תקטין אותם – דומה שלעולם הם לא יבינו את מקומם.
יהודית זה טוב. ביהודית האדמות הן אדמותינו, ואפשר לעכב ערבים בני עשר במשך שעות. כי יודע כל בר דעת, שילד ערבי, הרבה לפני שהוא ילד – הוא ערבי. יהודית זה טוב. ביהודית קמים מני רבנים ובני חכמים ויהודים אצילים כמו סמוטריץ' ואראל סגל ושפטל וחזן וביטן ומזוז, ומדי בוקר מספרים את סיפוריו נוראי ההוד של פרסאוס נתניהו, מנשרים קל ומאריות גבר, עת נישא על סנדליו המכונפות עד גדות הלימפופו, ושם התגבר על מיני שיקוצים כמו ערבים ורבין לפני שנפל על משמרתו, ורק מלכי מלכי היהודים, משיח בן בנציון נתניהו, רק הוא השכיל להרחיק מדברה, קלהארי וסהרה, ולהשיב את גופת אחיו הגיבור אל קבר ישראל.
ודמוקרטית? מה לנו ולדמוקרטית? בדמוקרטית נערכות בחירות במטרה לחמוס את השלטון מגאון גאוני הדורות ורעייתו הטובה. למזלנו, יש לנו מנהיג. מנהיג יהודי. והוא הוא שיגן עלינו מפני קונצרן העיתונות הגרמני דומון שאוברג ועוזריו הדמוקרטים. למזלנו, המנהיג כבר יסביר לנו את ההיסטוריה כהווייתה וכהבנתו, כדי שלא נקבל רעיונות מוזרים של דמוקרטים.
כי יהודית ונתיהוהית זה טוב. דמוקרטית הרבה פחות. והכל כשורה, הכל כשורה, אין עוד מאבק. וסוף סוף ניצחה היהדות.
אוהבים אנו את מדינת בנימין היהודית.
פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • יונתן  ביום 4 בנובמבר 2016 בשעה 12:51

  דמוקרטית זה טוב – אבל לא מושלם
  יהודית זה טוב- ליהודים, לערבים, אבל… לא מושלם
  ציונות זה טוב – ליהודים, לערבים (שיודעים להודות ולהרפות) …. לא מושלם
  שמאלנות זה טוב – לכולם, אבל במידה ובסייגים פה ושם
  פטריוטיות זה טוב – כשזה לא פוגע באחר…. אבל אף פעם ובשום מקום זה לא הגיע לשלמות
  שלום זה טוב – אם הוא ארוך טווח ומתוך כוונות כנות – לא תמיד זה כך אפילו לא בין בני משפחה
  בטחון זה טוב – אבל, קל לאבד פרופורציות ולהחליפו בפחד
  נתניהו הוא טוב – אם לא מצפים ממנו ליותר מדי או לפחות מדי
  עקשנות זה טוב – לעיתים ובמקרים מאד מיוחדים
  וותרנות זה טוב – כנ"ל
  להתפשר זה טוב – גם בכתיבה?, גם באמנות?
  צבא זה טוב – כשהוא מגן מפני רוע, כשהוא מגן על הטוב
  השתמטות זה טוב – אם זה ממשימות לא טובות שמובילות להרס מיותר
  בגידה זה טוב- ??? אם זה בכוחות כופים ומרושעים
  נאמנות זה טוב – לערכים טובים לאנשים טובים
  חנין זועבי זה טוב- להזכיר שאפשר לראות את המובן מאליו גם מזוית אחרת
  גנדי זה טוב- כי הוא בעד התנערות מהרע ללא אלימות
  גנדי זה טוב – כי כך נזהר מדמגוגים כריזמטיים ואכזריים
  היטלר זה טוב – אבל עדיין מוקדם לחפש…
  בקיצור….

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: